Montaż Konstrukcji

Czas montażu domku to zakres jeden do kilku/kilkunastu dni w zależności od wielkości domku oraz wybranych dodatkowo opcji.

W trakcie montażu niezbędny jest dostęp do energii elektrycznej o napięciu 220V. Jeżeli na miejscu montażu brak jest prądu należy zgłosić to przy składaniu zamówienia, ekipa będzie musiała zostać wyposażona w agregat prądotwórczy.

Do każdej konstrukcji dołączona jest instrukcja montażu oraz specyfikacja elementów. Klient może samodzielnie złożyć domek lub zlecić to naszej doświadczonej ekipie montażowej.

Przed rozpoczęciem montażu niezbędne jest przygotowanie odpowiednio podłoża, na którym ma zostać posadowiona konstrukcja.

Standardowo domki letniskowe stawiane są na bloczkach betonowych (w sytuacjach, gdy podłoże jest piaszczyste, gliniaste, przemarzające itp. zaleca się wykonanie dodatkowo kilku stóp fundamentowych). Większe domki piętrowe czy domy całoroczne wymagają posadowienia ich na fundamencie lub płycie fundamentowej.

Po zamontowaniu konstrukcji drewnianej należy zadbać o elewację zewnętrzna i wewnętrzną domku. Naszym klientom proponujemy impregnacje farbą renomowanej Niemieckiej firmy Remmers lub Holenderską Koopmans.

Domek zaleca się pomalować dwukrotnie na kolor transparentny lub trzykrotnie na kolor kryjący.
Posiadamy lazury do malowania na bazie wody, rozpuszczalników, olejów naturalnych.

Scroll to Top