O Nas

WOODEN VILLA powstała dzięki pasji grupy entuzjastów drewna i systemów technologii wieńcowej z bali oraz szkieletowej. Nasze zamiłowanie do ww. technologii poparte jest ponad 10 letnim doświadczeniem zdobywanym w Polsce jak i za granicą. Nasze realizacje można spotkać w ośrodkach wypoczynkowych, na terenach prywatnych i publicznych w całej Polsce oraz poza granicami Polski.

Technologie i staranność wykończenia oraz stosowane przez nas materiały pochodzenia naturalnego sprawiają, że produkty przez nas wykonane są trwałe, ponadczasowe i zapewniające wyjątkową atmosferę oraz komfort użytkowania. Produkty WOODEN VILLA opieramy na gwarantującym wysoką trwałość, surowcu pochodzącym głównie ze Skandynawii. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych maszyn do cyfrowej obróbki drewna oferujemy niezrównane dopasowanie elementów.

Tworząc naszą ofertę kierujemy się niebanalnymi rozwiązaniami, solidnością wykonania, funkcjonalnością oraz estetyką. Oferowane przez nas domki drewniane, garaże i mikrodomki to doskonała propozycja dla tych, dla których ważna jest nie tylko wysoka jakość lecz również szybki czas wykonania.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy również projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb – każdy dostępny w naszej ofercie projekt można dowolnie zmodyfikować wg własnego pomysłu. To, co dla nas istotne to ścisła współpraca z Klientem na każdym etapie realizacji inwestycji.

Zapraszamy do kontaktu i zadawania pytań. Jesteśmy do Państwa dyspozycji sześć dni w tygodniu.

Zespół WOODEN VILLA.
Scroll to Top